PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Proteus Virtual System Modelling v7.4 SP3 Full Download

ememka
24. August 2009, 12:13 AM
Arkadaşlar sanırım 10 indirmelik yükledim o yüzden kalıcı bir şekilde tekrar yükleyebilecek arkadaşlar varsa önce onlar indirsin..
iyi çalışmalar..

Proteus_v7.5_SP3_FULL
--> ..Buradan İndiriniz.. ([Yanlızca Üyeler Görebilir.Üye Olmanız Gerekli !!!])

bladekel
25. August 2009, 07:30 PM
arkadaşlar dosyada virüs vardır bilgilerinize...

ememka
26. August 2009, 03:38 PM
ne virüsü arkadaşım kafadan atıp tutma..kaspersky internet security 2009 kullanıyorum..ben.yükledim ve hiçbir sorun yok admin arkadaşlar bi incelesin isterseniz..

dogukan
27. August 2009, 02:44 PM
bu sürümde isis de simge durumuna küçültüp tekrar açılınca kapanma sorunu çıkıyordu.bu paylaşımda varmı bilmiyorum.ancak lisans dosyasını ve crack dosyasını degiştirdiginizde ortdan tamamen kalkıyor.bunu şunun için söylüyorum eger böyle bir sorun çıkarsa setup dosyasını sakın silmeyin çaresi var.belkide upload eden arkadaş dogru dosyayıda ekleyip upload etmiştir.eline emegine saglık teşekkürler

bladekel
27. August 2009, 07:12 PM
ne virüsü arkadaşım kafadan atıp tutma..kaspersky internet security 2009 kullanıyorum..ben.yükledim ve hiçbir sorun yok admin arkadaşlar bi incelesin isterseniz..

arkadaşım delimisin divanemisin durduk yere niye böyle birşey yapayım ya. allaaa alllaaaa. dosyayı indirdiğim gibi nod32 alert verdi ve dosyayı kaydettirmedi. kafadan atıp tutan sensin sanırım.:cool:

ULAGA
27. August 2009, 07:28 PM
Sitedeki yöneticiler dışındaki konu açan arkadaşlar konularını açarlarken daha ayrıntılı ve itinalı açarlarsa sevinirim.
Yani program konuları açarken bir cümlelik bir yazı ve altında bir link ile konu açılırsa biraz basit kaçıyor.
En azından resim ve daha fazla açıklama eklerseniz konu daha açıklayıcı düzenli ve zengin olur.