PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devre Programları Hakkında

xDoZeRx
25. June 2012, 01:42 AM
Selam arkadaşlar internetten anfi devresi buldum çok yakın zamanda öncelikle kendim uygulayıp sizlerede devreyi vereceğim.Ancak internetten bulduğum devredeki resimlerde devreyi yapan kişinin ismi yazıyor.
[Yanlızca Üyeler Görebilir.Üye Olmanız Gerekli !!!]
Devre bu ama isim yazdığı için devre alıntı gibi oluyor.Devreyi kendim uygulamam için o yazıyı silip benim ismimi hangi bilgisayar programıyla yapabilirim.Paint kullanırsam devrede hata olur falan dediler.

ULAGA
25. June 2012, 09:28 AM
Photoshop ile olur.
Ancak yapan kişinin isminin durması bence daha mantıklı.
Ona karşı bir saygı olmuş olur.

xDoZeRx
25. June 2012, 10:50 AM
adminim hocaya göstereceğim için o isim yazarsa hoca bana der bunu sen yapmamışsın diye.
Sürüm ne acaba cs5 mi 6 mı yoksa hepsi olurmu

ULAGA
25. June 2012, 12:35 PM
CS2 bile olur. ;)

xDoZeRx
25. June 2012, 10:08 PM
CS6 yı indirdim ama hiç kullanmadığım için bilmiyorum hocam devreyi sana yollasamda sen silsen o yazıyı benim ismimi oray yazsan olurmu.Olur dersen devreyi sana özel mesaj ile yolucam

ULAGA
26. June 2012, 10:46 AM
CS6 yı indirdim ama hiç kullanmadığım için bilmiyorum hocam devreyi sana yollasamda sen silsen o yazıyı benim ismimi oray yazsan olurmu.Olur dersen devreyi sana özel mesaj ile yolucam

Photoshop'tan çok da iyi anlamam. :)
Ancak sen yine de bir yolla yapmaya çalışırım.

xDoZeRx
26. June 2012, 03:10 PM
özel mesaj olarak yolladım hocam

Dragon
4. December 2012, 03:17 PM
eğer baskı devrede yazmışsa ismini o kolay isim yazan yeri kesersin sonra plakete ütülersin sonra başka bir kuşe kağıdına senin ismi yazar yine basar asite atarsın :)